Home|Reisaanbod|Reserveren |Groepen|Contact|Foto' s|Over de meibloem    
Happy Mosel / 3 dagen
vrijdag 28 t/m zondag 30 mei 2010
VOLZET

Prijs per persoon:

€ 268 op basis van tweepersoonskamer

€ 35 toeslag éénpersoonskamer

Verblijfsformule:

Op basis van halfpension, d.i. avondmaal, overnachting en ontbijt.

Niet inbegrepen:

- middagmalen

- dranken aan tafel

Uitzonderlijke fietshappening aan een verkeersvrije Moezel

Ieder jaar, de eerste zondag na Pinksteren, worden de wegen langs de Moezel verkeersvrij gemaakt voor de fietsers. Deze happening kreeg dan ook de heel toepasselijke naam ‘Happy Mosel. Op die dag kunnen de fietsers tussen Trier en Cochem zonder enige hinder van auto’s op de beide oevers langs de Moezel fietsen. Bovendien heerst in elk dorpje een ware kermissfeer, met muziek, bier- en wijnstandjes. Deze Happy Moseldag is ongetwijfeld hét hoogtepunt van deze fietsdriedaagse. Voor fietsliefhebbers een niet te missen fietsgebeuren!

 

Hotel:

We verblijven in Hotel Pistono, centraal gelegen in het sfeervolle Moezelstadje Dieblich, midden in het wijngebied van de Moezel. Ruime kamers met alle moderne comfort zoals douche/WC, telefoon en TV. De keuken is heel voortreffelijk en verder beschikt het hotel over een zwembad, sauna, solarium én een eigen wijnproeverij.

 

Moeilijkheids graad 1

Totaal vlak. Ook zonder enige fietsconditie zult u van deze 3-daagse genieten!

dag-indeling
Dag 1. Tielt - Cochem - Dieblich

Inladen van de fietsen vanaf 06u00. Vertrek vanuit Tielt om 06u45. We rijden via Brussel - Luik (korte koffiehalte) en verder langs de Duitse autowegen naar Cochem, waar we tegen de middag aankomen. Vrij middagmaal en uitladen van de fietsen. We fietsen langs de Moezel van Cochem naar Dieblich (45 km) waar we in de vooravond aankomen aan ons verblijfshotel Pistono. Inchecken, avondmaal en overnachting.